پدرچگونه خانواده‌اش را به آتش کشید؟مرگ ۳ کودک در آتش

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ ساعت یک بامداد روز یکشنبه ( ۱۷ تیر) به وقت محلی، پلیس ایالتی سیدنی در جریان آتش‌سوزی خانه‌ای در «لالور پارک» در غرب این شهر قرار گرفت. بلافاصله ماموران پلیس به همراه تیم‌های آتش‌نشانی به محل آتش سوزی اعزام شدند.

ماموران آتش‌نشانی با مشاهده شعله‌های آتش که خانه‌ای مسکونی را در بر گرفته بود، قصد خاموش کردن آتش و نجات اهالی خانه را داشتند اما پدر ۲۸ ساله خانواده مانع آنها شد. ماموران پلیس با دیدن این مرد عجیب، به سراغ او رفتند اما وی همان موقع به خاطر استنشاق دود از حال رفت و به بیمارستان منتقل شد و با وجود تلاش پزشکان برای نجات او، به کما رفت.

آتش‌نشانان همزمان با تلاش برای اطفای حریق، برای نجات ساکنان خانه وارد آنجا شدند. آنها توانستند ۶ کودک و مادرشان را که در آتش گیر افتاده بودند از میان شعله‌ها نجات داده و از ساختمان خارج کنند اما ۲ پسربچه ۲ و ۴ ساله که در شرایط جسمی وخیمی به سر می‌بردند جان باختند.

در این شرایط، بقیه نجات‌یافتگان به بیمارستان منتقل شدند و تحت درمان قرار گرفتند اما ساعاتی بعد اعلام شد که نوزاد ۱۰ ماهه این خانواده که دچار دودگرفتگی و سوختگی شده بود، جانش را از دست داده و تعداد قربانیان حادثه به ۳نفر رسیده است. این در حالی است که مادر خانواده و بقیه کودکان خردسال او زنده مانده‌اند

بیشتربخوانید:

یک سوله در محله ۱۳ آبان آتش گرفت

به دنبال این حادثه پلیس اعلام کرد که تحقیقات درباره چگونگی و انگیزه این فاجعه ادامه دارد.

بر اساس اعلام پلیس بررسی‌ها نشان می‌دهد که پدر خانواده عامل این آتش‌سوزی است که در حال حاضر به کما رفته است و هنوز مشخص نیست که انگیزه او از آتش‌زدن خانه و کشتن ۳ فرزند خردسالش چیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *