محمدعلی نیکبخت به عنوان وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی به مجلس معرفی شد

وزیر جهاد کشاورزی معرفی شد

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ دولت سیزدهم و مجلس کنونی را در ابتدای کار دولت یکی از هماهنگ‌ترین نهادها می‌دانستند از دعوت مجلس برای کاندیداتوری ابراهیم رییسی تا رای اعتماد حداکثری به کبینا ایشان. اکنون بعد از یک سال از تشکیل دولت ماه عسل دولت و مجلس به آخر رسیده و نمایندگان به نوبت از وزاری دولت انتقاد می‌کنند و تا به حال چند وزیر نیز یا استیضاح شده است یا به خاطر ناتوانی در انجام وظیفه برکنار شده‌اند. اکنون محمدعلی نیکبخت جدیدترین گزینه پیشنهادی ابراهیم رییسی برای تصدی وزارت جهاد کشاورزی است.

سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور از معرفی محمد علی نیکبخت به عنوان گزینه پیشنهادی برای تصدی وزارت جهاد کشاورزی خبر داد و گفت: آیت‌الله رئیسی در نامه‌ای به «محمدباقر قالیباف»،  مهندس محمد علی نیکبخت  را به عنوان وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.

وی افزود: معرفی نیکبخت به مجلس برای تصدی وزارت جهاد کشاورزی در اجرای اصل ۱۳۳ قانون اساسی انجام شده است. سوابق آموزشی، علمی، پژوهشی، مدیریتی و برنامه‌های فوری و اولویت‌دار نیکبخت به پیوست نامه رئیس جمهور به رئیس مجلس ارسال شده است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به بخشی از سوابق و تجربیات نیکبخت گفت: گزینه دولت برای وزارت جهاد کشاورزی تجربیات ارزنده‌ای در مجموعه وزارت جهاد کشاورزی دارد و در رده های بالای این وزارتخانه از جمله معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی، ریاست جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان و به‌عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران مشغول فعالیت بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مطلب می خوانید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

آخرین اخبار سایت