نظارت بر دو طرح زیرساختی منطقه آزاد انزلی

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، محمد سجاد سیاهکارزاده، رییس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان، از دو طرح زیرساختی در حال بهره‌برداری و در دست احداث از سوی سازمان متبوع خود بازدید به عمل آورد.

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

به گزارش خبرداری در جریان این برنامه نظارت میدانی که برخی مدیران سازمان نیز حضور داشتند، گزارشی از وضعیت موجود و نحوه اجرا و خدمات رسانی مجموعه تحت مدیریت خود و جاده مواصلاتی فوق ارائه نموده، و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی دستورات لازم جهت تسهیل و تسریع در فرآیندهای اجرایی و عملیاتی دو طرح صادر کرد.
بنابراین گزارش تصفیه خانه منطقه آزاد انزلی که توسط این سازمان ساخته شده بود، از سوی مدیریت آبفای استان گیلان به سازمان منطقه آزاد انزلی واگذار شده و در حال خدمات رسانی به دومین شهرک صنعتی منطقه و فاز تجارت و گردشگری نخستین منطقه آزاد شمال کشور است.

گفتنی است، حجم ورودی فاضلاب در این تصفیه خانه به صورت متوسط روزانه بین ۳۰۰ الی ۴۰۰ متر مکعب در نوسان است که معادل ۳۰۰ الی ۴۰۰ هزار لیتر می باشد. و در بهره برداری حداکثری نیز توانایی تصفیه آن به مرز ۷۰۰ الی ۸۰۰ متر مکعب افزایش می یابد که حدود ۶۰ درصد فاضلاب انسانی و ۴۰ درصد فاضلاب صنعتی منطقه را پوشش می دهد.

از سوی دیگر بازدید از نحوه احداث جاده جدید برای دسترسی اضطراری در شرایط ترافیک شدید ناشی از حضور گردشگران در فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی، دومین برنامه بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی بود.

بیشتر بخوانید: سومین تشکل صنفی در انزلی شروع به فعالیت کرد

طرح زیرساختی فوق ویژه ساکنین محلات منطقه در راستای مسئولیت اجتماعی و تسهیل تردد ساکنین منطقه در قالب جاده کمربندی فرعی از روستای گلشن تا جفرود منطقه در دستور کار این سازمان قرار دارد. این مسیر مواصلاتی به طول ۳۵۰۰ متر(۳.۵کیلومتر) در دو باند رفت و برگشت،اقدام به مدیریت و کنترل تردد خودروها در مقاطع اوج ترافیکی منطقه آزاد انزلی، خواهد نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *