معرفي ظرفيت‌هاي سرمايه‌گذاري در حوزه گردشگري مناطق آزاد ايران در نمايشگاه بين المللي سليمانيه عراق

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

جاذبه هاي تاريخي و گردشگري مناطق آزاد ايران و ظرفيت‌هاي سرمايه گذاري در حوزه گردشگري اين مناطق در نمايشگاه بين‌المللي گردشگري و صنايع دستي سليمانيه عراق معرفي مي شوند.
اين نمايشگاه يكي از بزرگترين و مهمترين رويدادهاي گردشگري و صنايع دستي در منطقه خاورميانه است كه از 26 تا 29 مردادماه، با حضور كشورهاي مختلف برگزار می‌شود و دبیرخانه شورایعالی و سازمان‌های مناطق آزاد ایران هم در این رویداد حضور فعال دارند.

پاویون اختصاصی مناطق آزاد ايران در اين نمايشگاه باحضور مناطق آزاد هفتگانه فعال (ماكو،‌ ارس،‌ اروند،‌ قشم،‌ انزلي،‌ كيش و چابهار) با معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این مناطق، پذيراي گردشگران و سرمايه‌گذاران است.

 

اين نمايشگاه نقش مهمي در توسعه گردشگري و صنايع دستي در منطقه ايفا می کند و علاوه بر اينكه فرصتي مناسب براي نمايش و فروش محصولات صنايع دستي و همچنين تبادل دانش و تجربه بين كارآفرينان و علاقمندان به اين صنايع است مي تواند در جذب سرمايه گذار در حوزه گردشگري نيز تاثيرگذار باشد.

اين رويداد بین‌المللی بستري مناسب براي مشاغل گردشگري جهت ارتباط با مشتريان بالقوه و ايجاد روابط تجاري جديد را فراهم خواهد كرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مطلب می خوانید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

آخرین اخبار سایت