کارشناس ارشد اداره کل تامین مالی طرح های نوآورانه پست بانک خبر داد؛

طرح‌های نوآورانه پست بانک ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان (+فیلم)

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ خلیل خیابانی کارشناس ارشد اداره کل تامین مالی طرح های نوآورانه پست بانک در گفتگو با پول نیوز گفت: سال ۱۴۰۱ بویژه با ایجاد و راه اندازی اداره کل تامین مالی طرح های نوآورانه اقدامات حمایت از شرکت های دانش بنیان درخشان تر شد و در این زمینه  پیشرو هستیم و می توانیم در این حوزه حرفهایی برای گفتن داشته باشیم.

 

خلیلی بیان کرد: این اداره درواقع در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان، تفاهم نامه ها و قراردادها را اشاره کنیم که قراردادهای عاملیت با وزارت خانه یعنی وزارت فناوری و اطلاعات  و صندوق های نوآوری توسعه فناوری نوین اشاره کنیم که در سال‌های گذشته بوده  و همچنین در سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ تمدید شده است.

 

وی تاکید داشت: متقاضیان می‌توانند با استفاده از سامانه‌های غربال و توان آفرین وارد آن سامانه ها شوند و خدمات مالی مخصوصا تسهیلات و ضمانت نامه ها را داشته باشند و پست بانک این خدمات ویژه را به شرکت های دانش بنیان و کسب کارهای حوزه آی تی و آی سی تی ارائه خواهد کرد.

 

کارشناس ارشد اداره کل تامین مالی طرح های نوآورانه پست بانک اظهار کرد: تعداد ۱۵۲ تسهیلات شرکت های دانش بنیان  داده شده که بالغ بر ۷هزار میلیارد ریال بوده و این تسهیلات در سال ۱۴۰۱ درصد پیشرفت شگرفی نسبت به سال ۱۴۰۰ داشته است. تسهیلات ویژه‌ای یک میلیارد تومانی به شرکت های دانش بنیان داده می شود که با کارمزد ۴ درصد قرض‌الحسنه است که این شرکت ها می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.

 

خلیلی توضیح داد: شرکت های خیلی فعال و پویایی در این زمینه های مالی اقدامات را انجام می دهند و خدمات ویژه‌ای را به مشتریان می دهند مخصوصا خدمات متقابل است که توسط بانک ها ارائه می شود.

 

وی در پایان متذکر شد: با اینکه برگزاری این نمایشگاه در روزهای تعطیل و بعد از تعطیل بوده این نمایشگاه نسبت به نمایشگاه های دیگر در طی این چند روز ویژه تر بوده است.

 

بیشتر بخوانید:  پست بانک ؛ کلید پویایی اقتصاد روستا (+فیلم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مطلب می خوانید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

آخرین اخبار سایت