صندوق بیمه کشاورزی، همراه و همگام تولید

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

صندوق بیمه کشاورزی به مناسبت هفته دولت، گزارش عملکرد ارائه می‌نماید و از خدمات و دستاوردهای جدید خود، رونمایی می‌نماید.
انفجار دفتر نخست‌وزیری در هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ و شهادت دو یار دیرین امام (ره) و انقلاب و دو اسوه علم و تقوا، شهید محمدعلی رجایی، رئیس‌جمهور و محمدجواد باهنر، نخست‌وزیر بهانه‌ای شد تا هفته منتهی به هشتم شهریورماه هفته دولت نام بگیرد. این بزرگداشت آن‌چنان حائز اهمیت است که مقام معظم رهبری درباره بزرگداشت این حادثه در بیاناتی فرموده‌اند: هفته دولت، فرصت مغتنمی است تا مردم با نتایج تلاش‏های بخشی از مجموعه نظام اسلامی بیشتر آشنا شوند و دروغ بودن، محور اصلی تبلیغات دشمنان اسلام مبنی بر ناکارایی و ناتوانی نظام اسلامی، آشکارتر گردد.

 

همچنین ریاست‌جمهوری در پیام خود به مناسبت آغاز هفته دولت فرمودند: بی شک این هفته فرصت مناسبی است تا دستاوردها و اقدامات اساسی دولت در عرصه‌های مختلف به تصویر درآمده تا زمینه آگاهی عموم مردم از ثمرات تلاشگران دولت خدمتگزار فراهم آید. باعنایت به این که شأن دولت مردان در جمهوری اسلامی خدمتگزاری به ملت است، این دولت افتخار دارد با الگو قراردادن رفتار و منش شهیدان عالی‌قدر رجـایی و بـاهـنـر و تکیه بر انسان‌های صالح و دلسوز، فرصتی را که در اختیار دارد مغتنم شمرده و در راه مقدس خود از هیچ کوششی دریغ ننماید.

 

 

بیمه کشاورزی به‌عنوان بیمه‌ای تأثیرگذار در صنعت کشاورزی کشور باتوجه‌به منویات مقام معظم رهبری، پیرامون ایجاد نشاط و امید و انگیزه به آحاد جامعه و تأکید ریاست محترم جمهور مبنی بر شفاف‌سازی و ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌های دولتی و شبه‌دولتی، اقدام به برگزاری همایش معرفی طرح‌ها و خدمات نوین بیمه کشاورزی ویژه گرامیداشت هفته دولت کرده است. لازم به ذکر است این همایش روز سه‌شنبه ۷ شهریورماه ۱۴۰۲ ساعت ۸ صبح در وزارت جهاد کشاورزی سالن شهید نعمتی جم برگزار می‌گردد.

 

لازم به ذکر است، اصحاب رسانه و خبرنگاران و مدعوین ویژه از بانک کشاورزی و وزارت جهاد کشاورزی و بانک مرکزی و بیمه مرکزی و وزارت اقتصاد در این همایش به میزبانی وزیر محترم جهاد کشاورزی، برگزار می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مطلب می خوانید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

آخرین اخبار سایت