“سام” سرچشمه درآمدی پایدار برای صندوق بازنشستگی فولاد (+فیلم)

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

کیش اینوکس به عنوان بزرگترین رویداد صنعت مالی کشور بستری را فراهم کرده است تا شرکت‌ها و نهادهای مختلف مالی فرصت مناسب برای جذب سرمایه و تامین مالی داشته باشند.
کامبیز معتمد وزیری رییس هیئت مدیره صندوق بازنشسگی فولاد در گفتگو با پول نیوز ضمن اشاره به وظیفه ذاتی صندوثهای بازنشستگی درباره مولدسازی در صندوق بازنشستگی فولادگفت: وظیفه اصلی صندوق بازنشستگی فولادی پرداخت مستمری و حقوق بازنشستگان عزیز این عرصه بزرگ صنعتی در کشور است. طبیعتا موضوع پرداخت مستمری و تامین آنچه به عنوان خدمات در اختیار بازنشستگان محترم قرار بگیرد نیازمند درآمدهای پایدار و تعریف شده ای است.

 

به طور مشخص سیاست هیئت مدیره صندوق بازمشستگی کارکنان فولاد موضوعی است که مدتی در کشور مطرح است تحت عنوان مولد سازی. مولد سازی را اگر بخواهیم فارغ از تکرارهایی که شده و مشخص تعریف کنیم این است که؛ چاره‌ای نداریم که موضوعاتی مثل سرمایه گذاری که بایستی از طریق تامین مالی در بازارهای مالی و سرمایه به دست بیاید را دنبال کنیم و در سایه توسعه سرمایه گذاری و ایجاد ارزش افزوده در زنجیزه صنعت و فولاد کشور است که مجموعه صندوق فولاد از طریق شرکت‌ای بزرگی مثل سنگ آهن مرکزی می تواند به درآمدهای پایداری برسد و بتواندرسالت خود را در قبال بازنشستگان به درستی انجام دهد

ایشان همچنین با اشاره به فرصت پیش آمده در نمایشگاه کیش اینوکس درباره تامین مالی در هلدینگ ساام گفت: در همین راستا و در همین نمایشگاه شاهد بودیم که شرکت توسعه سرمایه گذاری سنگ آهن مرکزی به شکل تخصصی این مسئولیت را از سنگ آهن مرکزی عهده دار شده که بتواند با ورد به موضوع تامین سرمایه در بازهای پولی و مالی مسیری را برای توسعه زنجیره ارزش در سنگ آهن مرکزی را فراهم بکند هموار کند. با ورود این شرکت برای تامین سرمایه پروژه‌های مختلف و متنوعی از طرف سنگ آهن مرکزی به بهره برداری خواهد رسید و در سایه این بهره برداری و به ثمر نشستن این پروزه‌های عظیم در کشور قطعا درآمدهای سرشار و پایداری منوجه مجموعه و در نهایت صندوق بازمشستگی خواهد شد.

 

در همین نمایشگاه با دوستان در شرکت سام، با مدیرعامل این شرکت و اعضای هیئت مدیره آن  آشنا شدم و لذت بردم از ایده های بسیار خوبی که دارند. تیم جوان، پویا و خلاقی هستند و در همایشی که همین امروز صبح برگزار شد در موضوع تامین بازار سرمایه شاهد بودیم که گزارش خیلی خوب و مثبتی را ارائه دادند که واقعا هم امیدوار کننده بود و هم نویدبخش. همین جا من از همین دوستان عزیز که با انرژی خیلی خوب کار را پیگیری می‌کنند تشکر می‌کنم و برای همه آرزوی موفقیت دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *