رییس جمهور منتخب باید حوزه سلامت را جز اولویت های اصلی خود بداند

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ سازمان نظام پزشکی با انتشار بیانیه‌ای انتخاب مسعود پزشکیان دکتر فوق تخصص جراحی قلب و عروق به عنوان نهمین رییس جمهور اسلامی ایران را تبریک گفت.

در متن بیانیه سازمان نظام پزشکی به دنبال انتخاب دکتر مسعود پزشکیان به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران آمده است: «اکنون که به مدد الطاف الهی و با انتخاب مردم عزیز یکی از همکاران عالیقدر عضو سازمان نظام پزشکی کشور به عنوان چهاردهمین رئیس جمهور ایران برگزیده شدند، مطالب ذیل به استحضار رسانده می‌شود:

۱- از حضور مردم عزیز کشورمان در دور اول و بخصوص حضور گسترده‌تر آنان در دور دوم انتخابات تشکر و قدردانی نموده، امیدواریم با عملکرد شایسته مسوولان و قدرشناسی درخور از این مردم وفادار، شاهد حضور رو به رشد آنان در عرصه‌های آتی انتخابات باشیم.

۲- این دستاورد ارزشمند را به رهبر معظم انقلاب اسلامی تبریک عرض نموده و از هدایت‌های مدبرانه ایشان در همه مراحل انتخابات سپاسگزاری می‌نمائیم.

۳-به جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان، فوق تخصص جراحی قلب و عروق و عضو سازمان نظام پزشکی، اعتماد شایسته ملت ایران را تبریک عرض نموده، توفیقات روزافزون ایشان را در این مسوولیت دشوار و سنگین، در راستای خدمت به مردم و کشور از خداوند منان مسالت داریم.

۴- اکنون که پس از گذر از کارزار انتخاباتی فصل جدید وفاق و همدلی فرا رسیده است، جناب آقای دکتر پزشکیان رئیس جمهور همه مردم ایران عزیز می‌باشند و شایسته است که همگان عزم خود را برای یاری رساندن به ایشان در این مسوولیت خطیر جزم نمایند.

۵- جامعه پزشکی و تمامی اعضای سازمان نظام پزشکی کشور آمادگی خود را برای کمک و همکاری همه جانبه با رئیس جمهور محترم چه در عرصه بهداشت و درمان و چه در سایر عرصه‌های اجرایی کشور اعلام می‌دارند.

بیشتربخوانید:

تعرفه پزشکی رسما افزایش یافت

۶- از رئیس جمهور منتخب محترم انتظار داریم که حوزه سلامت را جزء اولویت‌های اصلی دولت خود بدانند و انتظارات به حق و پیش گفته جامعه پزشکی را برای خدمت هرچه بهتر به مردم عزیزمان برآورده سازند، نظرات کارشناسان و دلسوزان و نهادهای علمی و صنفی این حوزه را آنطور که باید و شاید مدنظر و عنایت قرار دهند، منطبق بر اسناد بالادستی و قوانین، واقعیات و چالش‌های اساسی حوزه سلامت را پیگیری نمایند و به دغدغه‌های نیروی انسانی این حوزه تخصصی و مهم بیش از پیش بپردازند تا بتوانیم ثمره عدالت در سلامت و دسترسی آسان و عادلانه همه مردم کشورمان به خدمات بهداشتی و درمانی را نظاره‌گر باشیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *