یک مدرس رمز ارز هشدار داد

رمزارز‌ها در معرض هجوم هکر‌ها

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ حمیدرضا کاشانی در گفت و گو با خبرنگار خبرداری با اعلام اینکه فعالیت در تمامی بخش‌های اقتصادی چالش‌ها و مشکلات خاص خودش را دارد گفت: رمز ارز‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و مورد سواستفاده قرار می‌گیرند.

وی چالش‌های رمز ارز‌ها را گسترده توصیف کرد و گفت: از آنجا که رمز ارز‌ها در فضای مجازی فعال هستند، مانند تمامی فعالیت‌های اقتصادی در فضای مجازی، قابلیت هک شدن دارند.

این تریدر بر افزایش حداکثری ایمنی به منظور سواستفاده از رمز ارز تاکید کرد و گفت: به دلیل قابلیت هک شدن، باید رمز ارز را به صورتی تولید و عرضه کرد که امکان هک شدن آن به حداقل ممکن برسد.

وی از وجود رمزارز‌های فیک که به وسیله هکر‌ها تولید می‌شود خبر داد و گفت: به اندازه‌ای رمز ارز‌های فیک با دقت و ظرافت تولید می‌شود که تفاوت آن‌ها را با رمزارز‌های اصلی نمی‌توان تشخیص داد یا بهتر بگوییم به سختی می‌توان تشخیص داد.

کاشانی با اعلام اینکه رمزارز‌های معتبر و شناخته شده نیز از هجوم هکر‌ها در امان نیستند گفت: امروزه بیت کوین پاک و ناپاک داریم که دستاورد هکرهاست و امکان تشخیص آن بسیار سخت است.

 

وی به تشریح چگونگی کیفیت رمزارز‌های فیک پرداخت و گفت: امروزه بسیاری از افراد، بیت کوین‌های فیک را می‌خرند، ارز آن را می‌پردازند و بسادگی نیز در حسابشان می‌نشیند، در حالی که این بیت کوین‌ها فیک است، هیچ ارزشی ندارد و خرید آن به زیان خریدار منجر می‌شود.

این مدرس رمز ارز با تاکید بر اینکه رمز ارز‌ها هر روزه با مدیریت جدی‌تر و شرایط سخت تری تولید و عرضه می‌شوند گفت: برای آنکه افزایش روز افزون ایمنی رمز ارز را پیش بینی وتشریح کنیم، می‌توانیم به تاریخچه اسکناس توجه داشته باشیم.

وی با یادآوری اینکه در گذشته اسکناس به سادگی جعل و در بین مردم توزیع می‌شد گفت: اسکناس‌های جعلی مدت‌ها دست به دست می‌گشت و مردم نیز خبر نداشتند که این اسکناس‌ها جعلی است، اما به مرور زمان در نتیجه افزایش ضریب ایمنی و اطلاع رسانی‌های گسترده، اسکناس به جایی رسید که مردم قبل از دریافت، بدقت مورد بررسی قرار می‌دادند.

کاشانی با تاکید بر اینکه کار بجایی رسیده که ساده‌ترین و ناآگاه‌ترین افراد نسبت به صنعت چاپ و پول، بین اسکناس تقلبی و اصلی تفاوت قائل هستند گفت: در شرایط کنونی تولید و توزیع اسکناس جعلی معنا و مفهوم خود را از دست داده است.

این تریدر ایمنی آینده رمز را بسیار شفاف توصیف کرد و گفت: با توجه به فیک‌هایی که در رمزارز‌ها شاهد هستیم، همه روزه ایمنی آن‌ها در حال افزایش است و به نظر می‌رسد بازار رمزارز‌های فیک جمع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مطلب می خوانید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

آخرین اخبار سایت