جوان‌ها آهسته برانند

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت:رانندگان که بیشتر آن را نیز قشر جوان تشکیل می‌دهند با سرعت‌های غیر مجاز در معابر بزرگراهی تردد می‌کنند.

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

به گزارش خبرداری سرهنگ علی اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص حداکثر سرعت در بزرگراه‌های تهران، اظهار کرد: بالاترین سرعت رانندگی خودروهای در جاده‌های کشور در آزاد راه‌ها می‌باشد که حداکثر آن ۱۲۰ کیلومتر است و در خارج از شهر نیز قرار دارد.

وی افزود: در واقع این مسیرها شاه راه‌هایی هستند که استان‌ها را به یکدیگر متصل می‌کنند.

سرهنگ شریفی گفت: در داخل شهرها نیز حداکثر سرعتی که برای خودروها در بزرگراه‌ها در نظر گرفته شده، زیر ۱۰۰ کیلومتر است. بزرگراه‌هایی چون همت، بابایی، یادگار حداکثر سرعت ۹۰ کیلومتر است و سرعت بیشتر از آن ممنوع و تخلف است.

بیشتر بخوانید:

جریمه رانندگی 5 برابر می‌شود

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: متأسفانه رانندگان که بیشتر آن را نیز قشر جوان تشکیل می‌دهند با سرعت‌های غیر مجاز و بیش از حد تعیین شده مانند ۱۶۰ کیلومتر در ساعت در معابر بزرگراهی تردد می‌کنند که پلیس نامحسوس بخاطر حفظ جان آنها و دیگر کاربران ترافیک، از ادامه حرکت آنان جلوگیری به عمل می‌آورد و علاوه بر جریمه و توقیف وسیله نقلیه، این خودروها را به پارکینگ منتقل می‌کند.

منبع :برنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *