جزیره هرمز تعطیل شد

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ رئیس کمیته حمل و نقل دریایی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از تعطیلی مسیر دریایی قشم به جزیره هرمز به مدت دو روز (سه شنبه و چهار شنبه) خبر داد.

به گزارش ایلنا علی اشتری با اعلام این مطلب، اظهار داشت: با توجه به شرایط جوی و مواج بودن دریا، امکان انتقال مسافران از بندر شهید ذاکری شهر قشم به دو جزیره هرمز و لارک طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه ( هفتم و هشتم فروردین ماه) امکانپذیر نیست.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط جوی حاکم بر آب‌های خلیج فارس، اسکله‌های گردشگری شیب دراز، هنگام، و کندآلو هم تا اطلاع ثانوی تعطیل است اما میهمانان جزیره می‌توانند با استفاده از شناورهایی گردشگری از ظرفیت‌های دیدنی حوزه حرا شامل اسکله‌های سهیلی، گورزین، دهخدا، طبل، گوران و شهر لافت لذت ببرند.

برقراری مسیر دریایی قشم به بندرعباس
رئیس کمیته حمل و نقل دریایی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم اعلام کرد: هم اینک فعالیت نقل و انتقال گردشگران جزیره قشم در دو مسیر دریایی بندر شهید ذاکری قشم به مقصد بندرعباس و از بندر شهید حقانی به مقصد شهر قشم برقرار است.

وی افزود: تردد خودرویی گردشگران در مسیر دریایی لافت و پل و برعکس توسط شناورهای لندینگ کرافت (شناورهای ویژه حمل خودرو بر روی دریا) به صورت شبانه روزی برقرار است.

جزیره قشم به عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس در دور دوم سفرها نیز همچنان با اقبال خوب سفر گردشگران همراه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *