هم‌زمان با برگزاری جشن بزرگ میلاد پیامبر

جابه‌جایی رایگان بیش از ۷ هزار نفر با مترو در خط سه

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: در جشن بزرگ میلاد حضرت محمد (ص)، تنها در خط سه مترو ۹ هزار و ۹۳۰ نفر با متروی تهران جابه‌جا شدند.
مسعود درستی با اشاره به حضور باشکوه مردم در جشن بزرگ میلاد پیامبر اکرم (ص) که عصر روز گذشته در میدان حضرت ولی‌عصر (عج) برگزار شد گفت: متروی تهران از ساعات ابتدایی آغاز مراسم با آمادگی کامل و با تلاش کارکنان در بخش‌های مختلف، تمام توان خود را برای ارائه خدمات مطلوب به شرکت‌کنندگان در این جشن به کار گرفت.وی افزود از ساعت پانزده تا نوزده، ۹ هزار و ۹۳۰ نفر از ایستگاه میدان حضرت ولی‌عصر (عج) تردد داشتند.

 

درستی در ادامه با اشاره اینکه ایستگاه میدان حضرت ولی‌عصر (عج) یک ایستگاه تبادلی در تقاطع خطوط ۳ و ۶ است افزود: از ساعت ۱۷ تا ۱۹، نیز تعداد ۷ هزار و ۴۰۸ نفر به‌صورت رایگان از این ایستگاه جابه‌جا شدند. 

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران خاطرنشان کرد: باهدف تسریع در تردد مسافران، فاصله حرکت قطار‌های مترو در خط سه با اعزام قطارهای فوق‌العاده کاهش یافت و با توجه به استقبال مسافری، ۴ رام قطار فوق‌العاده نسبت به برنامه روزهای تعطیل به منظور جابه‌جایی سریع‌تر مسافران اعزام شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *