تعهدات خیرین مدرسه ساز به ۱۲ هزار میلیارد تومان رسید

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

 به گزارش خبرداری همایش ملی تکریم خیرین مدرسه ساز امروز سه شنبه 12 تیرماه با حضور  محمدرضا جعفری مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه ساز، حمیدرضا خان محمدی رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش و محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری در اجلاس سران برگزار شد.
 محمدرضا جعفری مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه ساز در  این همایش ضمن گرامیداشت یاد و نام شهید جمهور، اظهار کرد: داریوش گنجی یکی از  خیرین بود که سال‌ها در آلمان زندگی می‌کردند، ۱۵ مدرسه در بیرجند و استان خراسان جنوبی ساخت و در زادگاهش به دیار ابدی پیوست و یادشان را گرامی می‌دارم.

مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه ساز  ابراز کرد: آثار خیر و برکت خیرین در نقاط مختلف کشور نورافشانی می‌کند و بذر علم و دانش را در همه جا می‌نشاند. شهید جمهور ستاد ویژه‌ای را برای هم‌افزایی و یک سند را با خیرین ایجاد کرده بودند که مشکلات و موانع را بردارد. امیدواریم رئیس‌جمهور جدید توجه به آموزش و پرورش و خیرین شریک راهبردی دولت را جدی بگیرند.

جعفری ادامه داد: تعهدات خیرین به ۱۲ هزار میلیارد تومان رسید و قصد داریم آن را به ۲۰ هزار میلیارد برسانیم.

بیشتر بخوانید:

خیرین مدرسه ساز در جشنواره از پتروشیمی مارون تقدیر کردن

مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه‌ساز افزود:  وزارت آموزش و پرورش، سازمان نوسازی مدارس با تعامل سازنده باعث شد با کمک خیرین در سه سال گذشته بیش از ۳۲ هزار کلاس درس ساخته‌ شود، تشکر و تقدیر می‌کنیم که بساط علم و دانش را گسترش دهند.

منبع:برنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *