بیانیه موسسه بین المللی سفیران صلح درباره غزه

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

موسسه بین المللی سفیران صلح با صدور بیانیه ای اقدامات غیرانسانی و ناقض حقوق بشر در غزه را به شدت محکوم کرد.
در این بیانیه آمده است: فجیع ترین جنایات مستکبران و کافران در حالی رخ می دهد که تمامی قدرت های فاسد جهان در حمایت از این
نسل کشی و کشتار زنان و کودکان بی دفاع غزه در سرزمین پیامبران الهی برخاسته اند و آنانکه دم از حقوق بشر و آزادی انسان ها می زنند، سکوت کرده ان.
این بیانیه با اشاره به اینکه اینان در یوغ قدرت های به اصطلاح صلح طلب جهان اند و سر در بند اطاعت آنان فرو آورده اند، می افزاید: غزه ابتدا در حصار همه جانبه و اکنون در آتش و خون دست و پا می زند، گرد مرگ بر آن پاشیده شده و تمامی قوانین حقوق بشر آشکارا نقض گشته است و کودکان بی گناه در خون غلتیده شده اند.
در این بیانیه آمده است: برخی سازمان ها و کشورها حریت و آزادگی خود را
در راه اهداف شوم معاندان اسلام و مغزهای منخسف سردمداران و اعمال انزجار آورشان خرج کرده اند و این مهم را به ملاعبه و شوخی گرفته اند و لا تکونوا کاالذین نسوا الله فانساهم انفسهم اولئک هم الفاسقون.
این بیانیه می افزاید: کیست غزه را یاری کند؟ کیست که صدای ناله مادران فلسطینی را که از ژرفای جان بر می خیزد بشنود؟ کیست که در حمایت از کودکان بی گناه به خون نشسته، به پا خیزد؟ کیست که مراتع شیطان را نابود کند و نغمه عشق را در سرزمین پیامبران الهی سر دهد؟
در این بیانیه، با اشاره به این که خشم و نفرت مسلمانان در سرسرای عالم
پیچیده است و این بارقه های امید را در دل شهرک نشینان روشن نگه می دارد، آمده است: آنان که در راه دین و فرمان خدای خون جان خود را می دهند شمع زندگی شان خاموش نمی شود.
این بیانیه می افزاید: مومنین باید با شعار اشداء علی الکفار و رحماء
بینهم به یاری آوارگان غزه بشتابند و این جنایت کفار را که با ابتهاج از تعداد آوارگان و تداوم جنگ و خونریزی به دست می آید، به زوال بکشند و آنان را در برهوت اعمال شان سر به نیست کنند که تمامی انسان ها مکلف به این تکلیف هستند.
موسسه بین المللی سفیران صلح به شدت این جنایات و اتفاقات غمبار در غزه را محکوم میکند و در راستای حمایت از زنان و‌کودکان و مردم بی دفاع غزه خواستار ایجاد صلح و آرامش و امنیت در غزه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *