پس از ارایه انواع خدمات و بستن قراردادهای تاثیرگذار صورت گرفت

بازگشت مقتدرانه بانک رفاه از کیش اینوکس (+فیلم)

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

بانک رفاه کارگران در دهمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه، خصوصی‌سازی و فرصت‌های سرمایه گذاری کشور (کیش اینوکس 2023( حضوری چشمگیر داشت و توانست به اهداف از پیش تعیین شده دست یابد.
این بانک به همراه شرکت‌های تابعه با برپایی غرفه و معرفی محصولات و خدمات متنوع بانکی اعم از خدمات اعتباری، ریالی و ارزی، بانکداری جامع، خدمات مشاوره‌ای در امور سرمایه‌گذاری و بیمه‌ای، حضور اثرگذار و پررنگی در این نمایشگاه داشت.یکی از مهمترین اقداماتی که در این نمایشگاه صورت گرفت، حضور مستمر جمعی از مدیران عالی بانک رفاه کارگران در غرفه این بانک در نمایشگاه بود. این مدیران با تشریح بخشی از اقدامات توسعه‌ای، دستاوردها و ابزارهای نوین تامین مالی از جمله اوراق گواهی سپرده خاص و آخرین ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری این بانک پرداختند و پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان بودند.

 

نمایشگاه کیش اینوکس 402 که به عنوان یکی از موثرترین رویدادهای اقتصادی کشور شناخته می‌شود، میزبان ده‌ها نشست تخصصی و همایش‌های جانبی با حضور مقامات، مسوولان، صاحب نظران و کارشناسان بازار پول و سرمایه بود که بانک رفاه کارگران در این زمینه نیز نقش آفرینی کرد.

 

از جمله نشست‌ها و همایش‌‌های تاثیرگذار، نشست تخصصی بانک رفاه در حوزه سرمایه گذاری و همایش تخصصی تامین مالی صنعت فولاد بود. این بانک در حاشیه برگزاری رویداد کیش اینوکس 2023 با امضای تفاهمنامه‌هایی با شرکت‌های فولاد اکسین و لوله سازی اهواز، متعهد به تامین مالی ارزی و ریالی این شرکت‌ها از طریق انتشار اوراق گواهی خاص شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مطلب می خوانید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

آخرین اخبار سایت