آمادگی اتوبوسرانی پایتخت برای خدمات‌رسانی در عید فطر

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از خدمات‌رسانی گسترده این شرکت در برگزاری نماز عید سعید فطر خبر داد.

 مهدی علیزاده مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان در ماه بندگی، با تبریک پیشاپیش عید سعید فطر، گفت: تمهیدات و برنامه‌ریزی لازم برای ارائه خدمات رایگان حمل و نقلی به شهروندان از تمامی نقاط پایتخت به محل مصلای بزرگ امام خمینی (ره) اندیشیده شده است و ناوگان اتوبوسرانی با آمادگی کامل در خدمت نمازگزاران گرامی خواهد بود.

وی ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، علاوه بر تقویت خطوط عبوری و منتهی به محل مراسم با اختصاص ناوگان ویژه از تمام ظرفیت چه در بخش خصوصی و چه ملکی برای ارائه خدمات حمل و نقلی استفاده می‌شود.

علیزاده افزود: چهارراه تهرانپارس، پایانه آزادی، میدان خراسان پایانه خاوران، شهرک شهید بروجردی، شهرک شهید محلاتی، پایانه علم و صنعت، میدان رسالت، میدان راه آهن، میدان ولیعصر (عج)، پایانه مترو صادقیه و میدان صادقیه، مبادی و میادینی هستند که شهروندان می‌توانند از طریق اتوبوس برای اقامه نماز به مصلای تهران عزیمت کنند.

مهدی علیزاده افزود: از آنجا که در آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) شهرری نیز نماز عید سعید فطر اقامه انجام خواهد شد، همانند سنوات قبل با هماهنگی‌های صورت گرفته از مسیرهای مختلف منتهی به حرم، خدمات‌رسانی به شهروندان عزیز شهرری نیز انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پایان گفت: خودروهای امدادی برای پشتیبانی فنی ناوگان پیش‌بینی شده و عمده‌ترین عملیات انتقال نمازگزاران عزیز در صبح عید سعید فطر بر عهده شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *