آخرین جزئیات از راه‌اندازی سایت فروش لوازم‌خانگی

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ امروزه خرید لوازم خانگی از طریق سایت و فروشگاه‌های اینترنتی یکی از رایج‌‎ترین شیوه‌های خرید کردن به‌حساب می‌آید. این کار در حال حاضر هم به نفع مشتری و هم به نفع فروشنده است. زیرا در وقت صرفه‌جویی زیادی می‌شود. خرید اینترنتی لوازم‌خانگی به گونه‌‎ای است که یک کار پردرآمد بوده و به یک تجارت پررونق تبدیل‌شده است.

 

اکبر پازوکی رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی با اشاره به راه اندازی سایتی جهت عرضه کالا گفت: متاسفانه دولت در این بخش ما را یاری نمی‌کند. دولت یکبار برای همیشه با کمک خود مشکل فروش‌های اینترنتی را حل کند و با حمایت از فعالیت اتحادیه‌ها در این راستا به خریدار و فروشنده کمک کند. سپردن مدیریت فروش‌های اینترنتی و کسب مجوز‌های لازم برای فعالیت به اتحادیه‌ها برای فروشنده و خریدار نیز آثار مثبتی بسیاری دارد و خریدار با اطمینان بیشتری خرید را انجام می‌دهد.

 

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی ادامه داد:در حال حاضر رکود در این بازار وجود دارد که درصدی از آن به دلیل این است که فروشندگان لوازم خانگی در صف پرداخت مالیات هستند. هیچ تولید کننده‌ای خواستار افزایش قیمت نیست. خوشبختانه در صنف لوازم‌خانگی هیچ فرار مالیاتی نداشته ایم و همواره این صنف در پرداخت مالیات پیش قدم هستند.

 

صنعت لوازم خانگی ایران در سال ۱۴۰۲ میراث دار دو مساله بزرگ و اصلی خواهد بود؛ نخست قیمت‌گذاری دستوری و دوم بحث عدم‌اطمینان از استمرار تامین مواداولیه داخلی از طریق بورس. اما بهتر است بررسی وضعیت سال ۱۴۰۲ را از مورد دوم آغاز کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مطلب می خوانید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

آخرین اخبار سایت